Starší komentáře ke článku: Zdeněk Polách: Český herní magnát

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Sqee

Datum vložení: 13.9.2004 9:15:47

Ještě menší fotografie by tam nebyla ? (od toho Bůh vynalezl "náhledy")

Avatar

Autor komentáře: Vlad_

Datum vložení: 18.9.2004 11:23:46

Velikost zverejnovaneho portretu je primo umerna rozmerum ega zobrazovaneho :-)

Avatar

Autor komentáře: rejpal

Datum vložení: 24.9.2004 1:46:01

Velká fotka patří k tomuto typu článků.
Redakce Intervalu pustila plnokrevný PR článek. Příště se normální čtenáři Intervalu musí zdaleka vyhnout článkům Tomáše Hobodě.
Anebo by si měl dát větší pozor šéfredaktor. Zatím to vypadá, že poněkud lehce skočil na lep mladým pařanům, kteří si zde zadarmo udělali reklamu na svůj prodejní web.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 24.9.2004 3:32:04

PR článek je text, za který magazín dostává peníze, de facto normální reklama. Interval.cz žádný PR nedělá, na to jsme příliš dobří. Jestliže se Vám rozhovory s významnými osobnostmi českého internetu nelíbí, nečtěte je ;-)

Avatar

Autor komentáře: Arkady

Datum vložení: 13.9.2004 10:39:25

Jen tak ze zvedavosti otazka na ZP...je nazev firmy Kaora odvozen od maorskeho Ka Ora (to je zivot) ? ;-)

Avatar

Autor komentáře: Zdenek Polach

Datum vložení: 13.9.2004 11:18:23

Není, ale díky, tohle jsem nevěděl... je to inspirované japonským comicsem a jednou jeho postavičkou, jejíž jméno znělo dobře i v češtině a byla k němu volná doména :-)

Avatar

Autor komentáře: Morgion

Datum vložení: 13.9.2004 14:57:11

btw. ten system na hrej.cz vypada moc hezky. Myslim ze by to mohlo mit uspech. Je to pekne prehledny.

Avatar

Autor komentáře: Jaromir L.

Datum vložení: 14.9.2004 16:00:21

Ale co je na tom nove? Pozrite si napr <a href='http://interval.cz/__redirect/redirect.asp?what=interval_discussion&url=http://www.abcgames.cz' target='_blank'>http://www.abcgames.cz</a>
Princip je ten isty, len to ze tam aj nieco je :)

Avatar

Autor komentáře: Lubos

Datum vložení: 14.9.2004 8:39:26

Co sa tyka slovenskeho webu, je to iba free kod OSCOMMERCE, takze ziadny zazrak.... a ked pozeram ten preklad, skvosty ako "Posieláme : do 10 dňou " hovoria za vsetko :) Este Vas caka dlha cesta p. Polach :)

Avatar

Autor komentáře: Zdenek Polach

Datum vložení: 14.9.2004 22:40:29

Jedna cesta do Bratislavy se zbožím, to máte přesně nějakých 350 km :-) To se dá přežít, věřte mi :-)

Avatar

Autor komentáře: Lubos

Datum vložení: 15.9.2004 15:13:10

Presne takuto odpoved som cakal od Vas - ziadna profesionalita, starost o zakaznika... Ja Vam tu pisem, ze mate kopec pravopisnych chyb na stranke a vy mi odpovedate humorom... Vela stastia pri podnikani prajem...

Avatar

Autor komentáře: Michal Stankoviansky

Datum vložení: 20.9.2004 9:26:04

Prví krok, velká súťaž, abyste, vychádzá, vyjednanie nevyšlo, najvätšia, osvädčiť odhodlanie, posieláme do..., vizuálné zpracovanie, úžasne efekty, zo všetkými najúbľubenejšími módmy, šesť kanálovy zvuk...atď.

Všetká česť za dosiahnuté úspechy a húževnatosť, ale mohli by ste si dať aspoň tú námahu a prehnať to cez nejakú kontrolu slovenského pravopisu, či už vo Worde alebo zadarmo online, tie chyby sú na každom kroku a sú otrasné, FUJ!!! Až urážajúca neúcta k rodnému jazyku potenciálnych zákaznikov, a to nie som žiadny zapálený národovec...

Avatar

Autor komentáře: Zdenek Polach

Datum vložení: 21.9.2004 17:46:44

Za tu Slovenčinu se omlouvám, i přispěvovateli níže - myslel jsem, že kritizuje termíny dodání a ne výrazy... Do Slovenštiny nám texty překládají zaměstnanci slovenské pobočky, bohužel na Slovensku se míchají nářečí + Maďarština tak strašně moc, že my tyhle detaily z Čech těžko rozpoznáme. Snažíme se to operativně upravovat podle připomínek, takže pokud nám dáte vědět, rádi ty texty opravíme.

Avatar

Autor komentáře: Vlad_

Datum vložení: 18.9.2004 11:50:51

Tak horké to s novinářskými zkušenostmi není a co se týče novinářské etiky, byl Z.Polách pravidly zcela nedotčen. Bruntálský Region, v němž externě pracoval, měl velmi nízkou žurnalistickou úroveň. Ta se nezlepšila ani poté, co jej majitelé prodali německé společnosti MAFA. Ale Z.Poláchovi to určitě pomohlo v orientaci, jak prodat masmédium.
V týdeníku Region měl Z.Polách problémy s obrovskou částkou za telefon a do splacení s ním ani tam nechtěli nic mít. Střední škola se zemědělským zaměřením v Bruntále, již Z.Polách navštěvoval, se jej zbavila také. Jednak neměl právě oslnivé studijní výsledky a především pak napsal článek, v němž bez důkazů napadl učitelský sbor (to je ta absence etiky). Ředitel školy, nemocný, ale hodný a neuvěřitelně pracovitý člověk, nechtěl mladému klukovi zkazit mládí, proto mu umožnil dokončení studia na jiné škole, tuším v Opavě.
To ovšem nic nemění na tom, že s BonusWebem měl Z.Polách dobrý čich na to, že zábava vydělává a bude vydělávat. Nejeden vášnivý hráč elektronických her mu závidí splnění snu – živit se právě tím, co se točí kolem hraní.
Ovšem netuším, co dělá tento rozhovor na Intervalu. Pochybuji, že sem chodí lidé, jejichž snem je prodávat hry a reklamu na ně. Takových je... Podobně výnosné je např. prodávat pojištění. Tak si příště střihneme interview s nějakým pojišťovákem? :-)

Avatar

Autor komentáře: Honza

Datum vložení: 19.9.2004 11:49:55

Debílku, každej má nějakou minulost...
Nemusíš to ale vytahovat, připadá mi to, jako bys byl nějakej závistivej špekounek, se kterým Zdeněk chodil na stejnou školu... vole!!!! ;-)

Avatar

Autor komentáře: Zdenek Polach

Datum vložení: 21.9.2004 17:43:43

Já se nestydím za to, co jsem v minulosti dělal, a pod svá tvrzení se umím podepsat. To, co tady napsal Vlad, je polopravda, která i bez podpisu identifikuje člověka jménem Vladimír Měrák, jenž na bruntálsku vydával konkurenční týdeník Patriot a mě dvakrát v lásce neměl :-)

Avatar

Autor komentáře: rejpal

Datum vložení: 24.9.2004 1:33:34

Pokud je pravda jen polovina, a to přiznáváš, pak určitě Vlad nebyl jediným, kdo tě neměl v lásce. A není se co divit...
A prosím pěkně, co tedy napsal Vlad nepravdivě? Mohl bys upřesnit?

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 24.9.2004 1:37:45

Konec osobních hádek, další příspěvky budu bez výstrahy mazat ;-)

Avatar

Autor komentáře: PifPaf

Datum vložení: 23.9.2004 0:30:48

Bud se Vlad_ zmylil a Interval ctou i parani, jak ukazuje Honzuv prispevek. Jen se doted moc neprojevovali, protoze nadavky debilek a vole s 3 vykricniky se v diskuzich u clanku prilis neobjevuji.
Nebo je to jinak a Honzik si pletl server.

Avatar

Autor komentáře: vyrostek

Datum vložení: 23.9.2004 8:41:35

Hehe no taky hledim, co dela rozhovor s "Vrecem" na intervalu.

Hmm dopoledne skola, odpoledne redakce v noci bonusweb ... a co ty parby v OPE, nez te koupili a stehoval ses do PHY? ;-) Pani Jano ... :-)))

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz