Profesionální web na pár kliknutí

23. září 2013

Potřebujete vlastní web? Pomůže populární redakční systém pro tvorbu firemních i osobních stránek za pár minut. Včetně domény a e-shopu!

Více informací o firemních nebo osobních stránkách najdete na www.inPage.cz

Oblíbená služba inPage od společnosti ZONER software umožňuje vytvořit firemní webové stránky vlastními silami za několik minut. Hodí se jak pro „renovaci“ starého webu, tak pro tvorbu úplně nových webových stránek. Můžete tak na internetu prezentovat svoji firmu rychle, levně, hezky, jednoduše a se vším, co potřebujete … a bez zkušenosti s programováním.

Ukázka webových stránek v inPage

Co získáte s inPage:

  • webové stránky (webhosting)
  • doménu v ceně
  • e-maily
  • podpora SEO (Seznam, Google)
  • e-shop s pokročilými službami
  • stovky šablon
  • rychlá aktualizace dat on-line
  • průvodce vytvořením stránek

Kdo chce hezké a snadno upravovatelné webové stránky v redakčním systému, který využívají tisícovky spokojených uživatelů s firemními, osobními nebo klubovými stránkami, služba inPage by pro něj měla být jasnou volbou. S velmi nízkými pořizovacími i provozními náklady, množstvím služeb a doménou v ceně se stává ve své třídě jedničkou mezi konkurencí.

Akce – 50% SLEVA

V rámci kampaně na podporu domény .cz je nyní služba inPage pro tvorbu webových stránek za speciální cenu jen 600 Kč/rok a doménou zdarma.
Více informací o 50% slevě

Nemáte na tvorbu stránek čas? Nevadí

Vytvoříme stránky za vás! Nachystáme kompletní web v moderním designu, aby ho vyhledávače našly, nyní se slevou 20 % – vlastní webové stránky na míru od týmu grafiků a webmasterů můžete mít již od 2.390 Kč. Více informací o balíčcích, které ušetří čas i vaše peníze – tvorba webových stránek.

Nastartujte vaše webové prezentace!

Všechny informace o programu inPage naleznete na webových stránkách www.inPage.cz nebo se neváhejte obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637, e-mail admin(zav)zoner.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější