60 příkladů inspirativní stránek „Under Construction“

60 příkladů inspirativní stránek „Under Construction“

7

Před nějakou dobu jsem vás ve zprávičce 60 „sympatických“ chybových stránek 404 odkázal na ukázky zajímavých „neexistujících“ stránek (HTTP chyba 404). Nyní mám pro vás něco podobného – celkem šedesát inspirativních příkladů, jak dát návštěvníkovi vašich stránek najevo, že stránka, na které se právě nachází, je teprve ve výstavbě (v angličtině se pro toto používá docela výstižný termín „under construction“). Pokračujte na článek s názvem 60 Creative Under Construction Pages.

Zdroj: splashnology.com.

7 Příspěvků v diskuzi

  1. Možná bude řada lidí včetně autora proti, ale takovéto stránky oznamující rozpracování webu jsou úplně k ničemu. Může to totiž být to první a poslední, co z vaší internetové prezentace návštěvník (potenciální zákazník) uvidí. Proč prostě radši nenechat starou verzi do doby, než bude připravená nová (ikdyž třeba ne plně funkční)?

  2. Miroslav Kučera: Pokud ještě žádný web nemám, je nesmysl ho někde propagovat a nahánět návštěvníky a potom je, jakmile se dostanou na stránku, zase odhánět slovy „Under conctruction“.

  3. Ale já přece nemluvil o tom, že ten web se někde propaguje. Představte si, že si zaregistrujete nějakou doménu (třeba pro nějakou CZ verzi nějaké online hry). Pro uživatele, co tuto hru hrají v angličtině a náhodou zadají odpovídající doménu v CZ, bude lepší stránka „Under conctruction“, čímž návštěvníkovi dáváte najevo, že se pracuje na CZ mutaci, než stránka s výchozím reklamním obrázkem webhostera o tom, že doména byla zaregistrována.

  4. Miroslav Kučera: To máte pravdu, ovšem stále trvám na tom, že je lepší snad jakýkoli jiný obsah, jen ne žlutý kopající panáček pod nápisem „Under concruction“. Ale možná myslíme oba to samé. :-)

Odpovědět