60 příkladů inspirativní stránek „Under Construction“

26. dubna 2010

Před nějakou dobu jsem vás ve zprávičce 60 „sympatických“ chybových stránek 404 odkázal na ukázky zajímavých „neexistujících“ stránek (HTTP chyba 404). Nyní mám pro vás něco podobného – celkem šedesát inspirativních příkladů, jak dát návštěvníkovi vašich stránek najevo, že stránka, na které se právě nachází, je teprve ve výstavbě (v angličtině se pro toto používá docela výstižný termín „under construction“). Pokračujte na článek s názvem 60 Creative Under Construction Pages.

Zdroj: splashnology.com.

Předchozí článek HTML 5 v Internet Exploreru
Štítky: Zprávičky

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

7 komentářů

 1. Marek Lenárd

  Dub 26, 2010 v 13:54

  Možná bude řada lidí včetně autora proti, ale takovéto stránky oznamující rozpracování webu jsou úplně k ničemu. Může to totiž být to první a poslední, co z vaší internetové prezentace návštěvník (potenciální zákazník) uvidí. Proč prostě radši nenechat starou verzi do doby, než bude připravená nová (ikdyž třeba ne plně funkční)?

  Odpovědět
 2. Miroslav Kučera

  Dub 26, 2010 v 14:57

  Marek Lenárd: a co kdyz jeste zadny web nemate? :-)

  Odpovědět
 3. mac

  Dub 27, 2010 v 10:59

  Ne, ze by ukazky byly spatne, ale dle meho nazoru by spravce webu stav „under construction“ vubec nemel pripustit!

  Odpovědět
 4. Marek Lenárd

  Čvn 8, 2010 v 12:38

  Miroslav Kučera: Pokud ještě žádný web nemám, je nesmysl ho někde propagovat a nahánět návštěvníky a potom je, jakmile se dostanou na stránku, zase odhánět slovy „Under conctruction“.

  Odpovědět
 5. miroslav.kucera

  Čvn 8, 2010 v 13:08

  Ale já přece nemluvil o tom, že ten web se někde propaguje. Představte si, že si zaregistrujete nějakou doménu (třeba pro nějakou CZ verzi nějaké online hry). Pro uživatele, co tuto hru hrají v angličtině a náhodou zadají odpovídající doménu v CZ, bude lepší stránka „Under conctruction“, čímž návštěvníkovi dáváte najevo, že se pracuje na CZ mutaci, než stránka s výchozím reklamním obrázkem webhostera o tom, že doména byla zaregistrována.

  Odpovědět
 6. Marek Lenárd

  Čvc 7, 2010 v 21:28

  Miroslav Kučera: To máte pravdu, ovšem stále trvám na tom, že je lepší snad jakýkoli jiný obsah, jen ne žlutý kopající panáček pod nápisem „Under concruction“. Ale možná myslíme oba to samé. :-)

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *