Studujte IT v pohodlí domova na Microsoft Virtual Academy

22. března 2016

Microsoft Virtual Academy (neboli MVA) je portál, který nabízí zdarma profesionální online školení pro IT odborníky a vývojáře. K dispozici jsou stovky kurzů v 11 různých jazycích včetně češtiny. Díky portálu se můžete seznámit s nejnovějšími technologiemi, rozvinout své schopnosti a podpořit svůj kariérní růst.

mva-590

MVA nabízí kombinaci natočených kurzů a živě vysílaných událostí. Při živých školeních můžete komunikovat s odborníky i posluchači z celého světa. Instruktoři, kteří kurz vedou, vám v chatu odpoví na dotazy okamžitě. Pokud však chcete studovat v klidu a v pohodlí domova, video kurzy jsou pro vás to pravé.

Jako členové portálu MVA můžete získávat body, různé úrovně odznaků a certifikáty za to, co se naučíte. Na svém řídicím panelu můžete sledovat svůj postup a porovnávat ho se svými plány nebo s výsledky studentů z celého světa. Objevte a vyzkoušejte si nové technologie prostřednictvím online kurzů s tématy Windows Server, System Center, Windows 8, Office 365, Microsoft Azure a virtualizační řešení.

V češtině najdete například Začínáme s Microsoft Azure a hybridním cloudem (kurz určený IT profesionálům, které zajímá cloudová služba Microsoft Azure a rádi by ji začali používat), Nasazujeme Windows 8.1 (jak nasadit Windows 8.1 v podnikové síti) a Začínáme s administrací Office 365 (jak úspěšně zvládnout administraci Office 365).

V angličtině najdete například Developing Microsoft Azure Solutions, Developing Universal Windows Apps with HTML and JavaScript Jump Start, Developing 2D & 3D Games with Unity for Windows Jump Start, Hybrid Cloud Websites, Developing ASP.NET MVC 4 Web Applications Jump Start, Windows Store Apps with HTML5 Refresh Jump Start, Essentials of Developing Windows Store Apps using C# Jump Start, Developing Windows Azure and Web Services Jump Start nebo PHP for Azure.

Mezi aktuálně nejoblíbenější kurzy patří: Windows Server 2016: Virtualization Deep Dive, What’s New in Windows® 10, What’s New in Windows® 10, Data Science and Machine Learning Essentials nebo Deep Dive into Azure Resource Manager Scenarios and Patterns. Vývojáři, kteří se chtějí naučit vytvářet aplikace, mohou využít online kurzy např. s tématy vývoj aplikací pro Windows a Windows Phone, HTML5, C#, C++, a mnoho dalších.

Neváhejte a zapojte se do Microsoft Virtual Academy, protože úspěšní IT odborníci se nikdy nepřestanou učit a nové technologie se nikdy nepřestanou vyvíjet.

 

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější