Akce: Kniha „Vývoj her pro Android – profesionálně“ za 169 Kč

26. srpna 2015

Ve spolupráci se Zoner Press vám nabízíme vám knihu “Vývoj her pro Android – profesionálně” za cenu 169 Kč včetně poštovného!

Popis knihy

Naučte se vytvářet skvělé hry pro platformu Android.

Je až k neuvěření, jakého celkového rozmachu dosáhl Android od roku 2008, kdy se objevil úplně první chytrý telefon HTC Dream s tímto systémem. Jeho tvůrci pravděpodobně netušili, že o pouhých pět let později se bude počet zařízení s Androidem rozšiřovat tempem 1,5 milionů aktivací denně a že pro něj bude na Google Play k dispozici více než 700 tisíc různých aplikací (od jednoduchých utilit až po komplexní hry), které byly více než 50miliardkrát staženy. Není vůbec pochyb o tom, že velkému množství vývojářů se otevřely zcela nové obzory, a právě pro ně byla napsána tato kniha. Jak už její název napovídá, primárně se věnuje tvorbě her pro Android.

ZRK1214_Vyvoj_her_pro_Android

Kniha vám pomůže pochopit nejenom nezbytné koncepty související s vývojem pro Android, ale také prohloubí vaše znalosti ohledně práce s 3D grafikou v OpenGL a OpenGL ES. A až budete mít tato témata, která zabírají první čtyři kapitoly, za sebou, lehce přejdete o úroveň výše a dozvíte se, jak s minimálním úsilím přenést na Android herní legendy ze světa desktopových počítačů – Doom, Quake a Quake II.

Informace o knize

 • Autor: Vladimir Silva
 • Rozměry: 168 x 230 mm
 • Datum vydání: 2013
 • Počet stran: 296
 • Typ vazby: brožovaná
 • Barva: černobílá
 • ISBN: 978-80-7413-255-1
 • Běžná cena: 389 Kč
 • Cena pro čtenáře interval.cz včetně poštovného: 169 Kč
 • Zobrazit listovací ukázku z knihy

Jak objednat knihu

Objednání této knihy je snadné – jednoduše pouze vyplňte adresu, kam má být kniha dodána, a formulář odešlete. Kniha je možné zaslat na dobírku nebo osobně vyzvednout ve vydavatelství Zoner Press (Nové Sady 18, 60200 Brno, pracovní doba 9-17 hod). V případě osobního odběru není potřeba čekat na potvrzení z naší strany – pro knihu se můžete ihned zastavit. Pozor: nabídka je platná pouze v rámci ČR.

Bez ohledu na způsob dodání knihy vždy zaplatíte jen 169 Kč.

[contact-form-7 id=“14628″ title=“Vývoj her pro Android – profesionálně“]

Poznámka: pokud jste zvolili způsob dodání “Dobírka”, kniha vám bude expedována během dvou následujících pracovních dní.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

3 komentářů

 1. BENNI

  Srp 26, 2015 v 11:39

  A to je jako všechno? To mě kniha řekne, jak mám převést PRINCE OF PERSIA I. na Androida nebo se v knize dozvím i jak udělat svoji vlastní hru? Je kniha určena pro lidi, kteří mají s vývojem aplikací pro Android již nějaké zkušenosti, nebo si ji mohu koupit i já, který nemá s tvorbou a programováním pražádné zkušenosti?
  Na základě tohoto „Popisu knihu“ nevím nic a nepřesvědčuje mne to, abych si knihu zakoupil. Podstatné informace o knize mi chybí…

  Odpovědět
  • Miroslav Kučera

   Srp 26, 2015 v 14:09

   Dobrý den, jaké podstatné informace vám zde přesně chybí? Vždyt ve článku je uveden odkaz na listovací ukázku z knihy, který zahrnuje jak kompletní obsah, tak i texty z vybraných kapitol. Popravdě mě nenapadá, co bychom mohli pro zájemce o tuto knihu udělat více, snad s výjimkou poskytnutí „ukázky“ obsahující kompletní knihu.

   Odpovědět
  • Tulpa

   Srp 27, 2015 v 11:35

   Jo, jak rika pan Kucera,prestan tady drzkovat,klikni si na ten odkaz, a podivej se na stranu 11, kde je presne napsano, jakej skill potrebujes a pro koho je kniha primarne urcena. LoL

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *