Doména .cz opět zlevňuje

Doména .cz opět zlevňuje

5

(Brno, 29. 06. 2011) – CZECHIA.COM, poskytovatel webhostingových služeb a registrace domén, nabízí zákazníkům v období letních prázdnin skvělou příležitost pro získání .cz domény za 149 Kč.

Nejoblíbenější doménu v České republice .cz, která se těší více než 813.000 registracím, je možné získat během letních prázdnin za výhodnou cenu. Webhosting Czechia.com ji spolu s dalšími populárními doménami nabízí za zlevněnou cenu 149 Kč + DPH.

Další možností, jak o prázdninách ušetřit, je využití akce 1+1 hostingová služba zdarma. Ke každé nové objednávce webhostingového programu získají všichni zákazníci stejnou službu zcela zdarma. Mohou tak například získat 2 moderní programy Linux PHP5 nebo dotNET za cenu jednoho.

Zákaznický bonus je možné věnovat někomu blízkému, který tak zdarma získá až rok profesionálního webhostingu. Bližší informace o letních akcích jsou dostupné na stránkách www.czechia.com.

5 Příspěvků v diskuzi

  1. A mají velmi výhodný roční udržovací poplatek. Třeba za CZ doménu – 468 Kč s DPH. Ještě pořád je to tak výhodné ? Míra

Odpovědět