Fotografie v praxi: Výhodný balíček knih pro fotografy

Fotografie v praxi: Výhodný balíček knih pro fotografy

0

Unikátní edice, kterou garantuje Michael Freeman (ve vydavatelství Zoner Press například vyšly jeho knihy Očima fotografa, Myslete jako fotograf, Dobrá fotografie, Perfektní expozice, Kompendium pro digitální fotografy a řada dalších), představuje řadu publikací zaměřených na specifické oblasti fotografie.

V současné době jsou vydány tyto čtyři první díly:

Aktuálně jsou rozpracovány další dva díly s názvy „Černobílá fotografie“ a „Portrét“, které vyjdou začátkem příštího roku.

Každá kniha se zabývá pouze danou problematikou a místo v ní nezabírají neustále opakované informace o základech fotografování, fungování digitálního fotoaparátu apod., jako to často bývá v jiných knihách. Jednotlivé kapitoly jsou doplněny cvičeními, na kterých si čtenář může probíranou látku procvičit. Vhodným rozšířením jsou ukázky, jak tato cvičení plnili studenti autorových kurzů, a především hodnocení těchto fotografií jak samotnými fotografy, tak autorem knihy. Publikace jsou vhodné pro každého, koho fotografování zajímá, od začátečníků až po pokročilé fotografy.

Výhodný baliček čtyř knih: možnost, jak ušetřit

Vydavatelství Zoner Press vám nabízí balíček výše zmíněných čtyř knih (Kompozice, Expozice, Digitální úpravy, Světlo a svícení) za výhodnější cenu 753 Kč (oproti běžné ceně knih ušetříte 323 Kč). Knihy lze samozřejmě zakoupit i jednotlivě.

Žádný příspěvek v diskuzi

Odpovědět