inShop tisknulevne.cz vítězem ShopRoku již podruhé

3. listopadu 2011

(Brno, 3. 11. 2011) – E-shop www.tisknulevne.cz obhájil vítězství a získal díky přetrvávající spokojenosti zákazníků s nákupy cenu kvality v kategorii Elektro – specializované.

Ve čtvrtém ročníku prestižní soutěže o ShopRoku 2011 se do finále soutěže probojovaly hned 2 e-shopy provozované na řešení Zoner inShop. Prvním z nich je tisknulevne.cz a druhým spokojenypes.cz

V kategorii Elektro – specializované se stal vítězem e-shop tisknulevne.cz a obhájil tak loňskou výhru díky přetrvávající spokojenosti zákazníků v období 1. 11. 2010 až 20. 10. 2011.

Pan Pěnička ředitel e-shopu tisknulevne.cz k tomu dodává:

„Vítězství nás moc těší a o to víc zavazuje. Navíc si ceníme toho, že se nám podařilo obhájit loňské vítězství. Jsme rádi, že zvolený přístup k zákazníkům se ukazuje jako správný. S této souvislosti chci taky vyzvednout pružnost a otevřenost řešení e-shopu inShop a spolupráci s firmou ZONER software a.s. a DPS Technology, a. s.“

V kategorii Hobby a volný čas se e-shop spokojenypes.cz umístil mezi prvními pěti nejlepšími e-shopy a dostal se do finále.

Soutěž ShopRoku si klade za cíl vyhlásit nejoblíbenější e-shopy mezi internetovou veřejností a především najít kvalitní obchody, představit důležitost kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.

V soutěži o vítězích v Ceně kvality mohou rozhodovat jen reální zákazníci zapojených internetových obchodů. Pořadatelem je společnost, kterou pořádá Miton Media, a.s.

Kontaktní informace:

Tomáš Dudek, manažer divize inShop
e-mail: tomas.dudek@zoner.cz
tel.: +420 736 510 058

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *