Novoroční předsevzetí: stát se top vývojářem mobilních aplikací

28. prosince 2015

Vzdělávací projekt Code Camp se po úspěšném prvním ročníku mění na neziskovou organizaci a otevírá další kurzy. Zatímco léto 2015 patřilo programátorům webových aplikací, na jaře 2016 si přijdou na své začínající talentovaní mobilní vývojáři. Hlásit se mohou už teď. Čekají na ně hned 3 různé tříměsíční večerní kurzy mobilního vývoje (iOS, Android, React).

V kurzu si upevní základní znalosti a získají cenné praktické zkušenosti při práci na reálném mini projektu v malém týmu. Lekce jsou určené vybraným studentům posledních ročníků studia, absolventům a pracujícím. Jarní mobilní Code Camp je díky partnerům z řad úspěšných českých internetových firem pro účastníky zdarma. Uzávěrka přihlášek je 29. ledna 2016. 

Code Camp učebna

Code Camp je iniciativa inspirovaná v zahraničí oblíbenými programátorskými akademiemi a bootcampy. Podobné kurzy stojí v cizině v přepočtu desítky až stovky tisíc korun. Český Code Camp ale sází na spojení se silnými partnery. Tentokrát jimi jsou firmy Miton, Ackee, Skrz.cz, Heureka, Usertechnologies, Bonami, StartupJobs, Hotel.cz a Twisto.

Díky jejich podpoře se může kurzu zúčastnit opravdu každý, kdo prokáže v přijímacím řízení dostatečné předpoklady a motivaci. “Být dva měsíce mezi motivovanými lidmi s podobnými zájmy je sám o sobě skvělý zážitek. Kamarádský přístup všech mentorů a neustále dobrá nálada byl jedním z důvodů, proč jsem se tak rád učil nové věci,” říká absolvent letního Code Campu Dominik a jedním dechem dodává: “Popovídat si u piva po dlouhém dnu učení a práce o nové technologii a zkušenostech nebylo výjimkou.“

Pro mladé programátory představuje Code Camp báječný akcelerátor, který je výrazně posune dopředu a dá jim možnost nastoupit rovnou do některé z partnerských firem. Po letním campu se tak rozhodla třetina z 21 certifikovaných. “Z Code Campu máme dva programátory. Jednoho na plný a druhého na částečný úvazek. Jsou sice ještě ve zkušební době, ale už teď to vypadá, že jsou hodně dobří a výborně zapadli do týmu,” komentuje výsledek prvního ročníku Code Campu ředitel Bonami Václav Štrupl.

Předáním certifikátu to ale nekončí. “Chceme zůstat s Codecampery i nadále v kontaktu, pořádat pro ně pravidelná setkání alumni, dál je rozvíjet a sledovat, jak se jim daří. Mnozí se chtějí do našich aktivit zapojit jako dobrovolníci. Je vidět, že jsou z Code Campu nadšení a chtějí stejnou příležitost zprostředkovat i dalším lidem,“ prozrazuje manažerka Code Campu Kateřina Hronová.

 

Štítky: pozvánky

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

2 komentářů

  1. Karel

    Led 11, 2016 v 19:57

    Kde sa môžem prihlásiť?

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *