Služba SharePoint pro organizace zdarma

14. července 2009

ZONER software nabízí firmám zdarma k vyzkoušení využití populárního intranetového nástroje společnosti Microsoft pro sdílení firemních informací, pro řízení projektů, k týmové spolupráci nebo pro přehledné skladování dokumentů v elektronické podobě.

Služba SharePoint je nástroj pro sdílení firemních informací, vytvořený k týmové spolupráci, pro řízení projektů nebo přehledné skladování dokumentů v elektronické podobě. Poskytuje velice jednoduché a intuitivní rozhraní pro uživatele, online přístup z jakéhokoliv místa s připojením na internet. Jde o službu nabízející vše na jednom místě v rámci efektního firemního intranetu.

Webhosting CZECHIA.COM nabízí plnohodnotné vyzkoušení služby SharePoint na 3 měsíce. Během testovacího provozu lze zkusit kompletní možnosti služby a zjistit, jak může pomoci menší či střední firmě ve zlepšení správy informací a dalších potřeb.

„Naším cílem je umožnit zájemcům vyzkoušet tento mocný nástroj a zjistit, jak může pomoci v dnešní složité době firmám zvýšit produktivitu zaměstnanců, lépe zefektivnit obchodní procesy nebo zjednodušit přístup k firemním informacím před tím, než začnou využívat standardní placené služby,“ říká Petr Komárek, ředitel internetové divize.

Plné využití služby nabízí placený program SharePoint hosting za měsíční poplatek od 501 Kč, který poskytuje 1 GB prostoru, až 50 uživatelských účtů a schránek a denní zálohování dat. Službu je možné zřídit i na doméně 3. řádu, například intranet.nazev-firmy.cz. Samozřejmostí je nabídka využití zabezpečeného přístupu pomocí SSL.

Více informací o službě SharePoint k dispozici na stránkách www.czechia.com.

O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (http://www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.

Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), Certifikační autorita Czechia (www.caczechia.cz), Interval.cz (http://interval.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz). ZONER software patří mezi největší poskytovatele webhostingu v České republice, je akreditovaným registrátorem domén CZ a EU a v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.

Kontaktní informace:

Petr Komárek, ředitel internetových služeb
e-mail: petr.komarek@zoner.cz
tel.: +420 543 257 244

Štítky: Články

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *