WordPress 2.8.3

WordPress 2.8.3

5

3.8.2009 se objevila nová verze WordPressu pod označením 2.8.3, která opravuje pár věcí týkajících se eskalace oprávnění, které byly přehlédnuty při opravě chyb verze 2.8.1.

Více informací naleznete na WordPress blogu. Novou verzi 2.8.3 můžete stahovat odsud.

Redakční poznámka (Miroslav Kučera): ačkoliv je upgrade na novou verzi silně doporučen, osobně doporučuji chvilku vyčkat s instalací na ostrý server, nebo jej prvně otestovat. Na nové verzi mi po letmém vyzkoušení z nějakého důvodu přestaly fungovat stránky (pages) vytvářené ve WordPressu. Po návratu k verzi 2.8.2 opět začaly fungovat.

5 Příspěvků v diskuzi

  1. Mam bohuzel problem s admin rozhrani od prechodu na 2.8. S novou verzi to chvili jde a potom mi to zase zacne blbnout.

  2. Vzhledem k tomu, že jde v nové verzi o další doplnění oprávnění z verze 2.8.1, tak je problém s největší pravděpodobností v nějakém pluginu, který nefunguje korektně. Zkusil bych tedy pluginy povypínat, zejména ty, které se týkají stránek a nejsou moc rozšířené. Jinak se totiž ve verzi 2.8.3 téměř nic jiného neměnilo…

  3. Bez problému ostře nasazeno na čtyři servery.

    Pluginy navíc: Get Recent Comments, Math Comment Spam Protection, WordPress Automatic Upgrade, WP-PostRatings, Yet Another Related Posts Plugin (ne všechny jsou na všech, různé kombinace)

Odpovědět