WordPress 3.0: letem světem novinkami

WordPress 3.0: letem světem novinkami

2

Oblíbený redakční systém WordPress spěje mílovými kroky k nové verzi 3.0. Ta by podle předpokladů měla vyjít opravdu co nevidět – 1. května 2010 a měla by obsahovat spoustu vylepšení a dechberoucích vlastností, které tuto publikační platformu (která je mimochodem použita i pro běh interval.cz) posunou o hodný kus dopředu. Ale o jaké vylepšení a vlastnosti se vlastně jedná?

Seznam těch nejdůležitějších naleznete ve článku WordPress 3.0 Features Walk Through. Jedná se například o sloučení WordPressu a víceuživatelské platformy WordPress MU, změněný průběh instalace, kdy si budete moci rovnou zvolit uživatelské jméno a heslo (standardně je to uživatel Admin), nové výchozí téma, možnost prostřednictvím administračního rozhraní specifikovat vlastní pozadí atd.

Zdroj: wpcookies.com.

2 Příspěvků v diskuzi

  1. dobry den chtel jsem se zeptat ohledne redakcniho systemu wordpress.Koukal jsem ze zde na intreval.cz mate hezke menu v horní časti tak jsem se chtel zeptat jak na to protoze na zakladni strance je v pravo a jeste neco potrebuju a to jak udelat treba v menu stranku Hry pak pod stranky treba napr. 1,2,3,4.. a pak k temto cislum jeste podstranky … nevim si rady protoze me to tam na te strance vypisuje vsechny stranky. dekuji za rychlou odpoved Jakub

Odpovědět