Zákazníci Zoner Press ušetří čas i peníze!

6. prosince 2012

(Brno, 5. 12. 2012) – vydavatelství Zoner Press rozšířilo svůj internetový obchod (www.zonerpress.cz) o online systém plateb přes terminál PayU a o službu pro mobilní platby Mobito. Platební brána PayU funguje jako zprostředkovatel online plateb – umožňuje zákazníkům zaplatit za objednané zboží prostřednictvím platebních karet (MasterCard a VISA) nebo využít online převody z celé řady finančních institucí působících na českém trhu.

Zoner Press prostřednictvím PayU aktuálně spolupracuje s těmito institucemi: Komerční banka, Raiffeisenbank (eKonto/ePlatby), mBank (mPeníze), Česká spořitelna (Platba24), Ge Money (PayMyWay), Sazka, Fio banka a Volksbank (PayMyWay).

Mobito (http://www.mobitoplatito.cz/), za kterým stojí společnost MOPET CZ, je inovativní služba, která umožňuje zákazníkům zaplatit online pomocí jednoduchého propojení s bankovním účtem nebo s platební kartou. Pro provedení platby může zákazník použít osobní počítač, tablet nebo i libovolný mobilní telefon. Mobito lze kromě placení na webu využít i pro dobití kreditu telefonu, poslání peněz jinému uživateli nebo pro zaplacení útraty v kamenných prodejnách.

Online platby předem mají pro zákazníky internetového obchodu www.zonerpress.cz několik důležitých výhod – rychlejší vyřizování objednávek ze strany obchodníka (což je velmi důležité v předvánočním období), celkově nižší poplatky za doručení zásilky nebo vyšší komfort zákazníka v porovnání s přebíráním zásilky na dobírku.

Kontaktní informace:

Květa Filipi
e-mail: kveta.filipi@zoner.cz
tel.: +420 532 190 883

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *