10 rozšíření pro Google Chome pro zvýšení produktivity

10 rozšíření pro Google Chome pro zvýšení produktivity

4

Google Chrome je nejnovější přírůstek do znepřátelené rodiny webových prohlížečů. Ačkoliv je Google Chrome poměrně nový (zejména v porovnání s Internet Explorerem či Mozillou), lze jej označit za výkonný prohlížeč s minimalistickým rozhraním a dobrou použitelností. Chrome stejně jako ostatní prohlížeče podporuje koncept rozšíření (extensions), které umožňují zvyšovat jeho funkcionalitu podle požadavku uživatele. Článek 10 Google Chrome Extensions for Boosting Your Productivity popisuje deset užitečných rozšíření, které mohou zvýšit vaši produktivitu a zrychlit některé běžně vykonávané činnosti.

Zdroj: sixrevisions.com.

4 Příspěvků v diskuzi

 1. Zdravim, u Chrome mě zaráží jedna zásadní věc. Pokud jej mám jako výchozí prohlížeč, a v nějaké aplikaci kliknu na odkaz, očekávám, že se spustí Chrome a otevře onen odkaz.
  Ovšem k mému překvapení se Chrome sice spustí, ale to je vše, co udělá. Vůbec neotevře onen odkaz, na který jsem kliknul, ani opakovaně, stále se jen spouští !?
  Feature or bug?

 2. Zdravim, to je nejake divne. Vyzkousel jsem to – nastavil jsem Chrome jako vychozi prohlizec (firefox rulezzz :-) a kliknul na odkazy v ICQ, v MS Wordu a v e-mailu z MS Outlooku a vse ok – Chrome se otevrel a obsah stranky take.

 3. Díky za info, tak jsem to zkusil jinak.
  Chrome jsem nastavil jako výchozí prohlížeč přímo v nastavení systému (Fedora 12) a hle: už to funguje jak má.
  Předtím jsem to měnil v nastavení Chrome – otázka, zda je to problém Chrome či Fedory, ale tak jako tak už je to OK, takže zeig :)

Odpovědět