Devět nejvíce žádaných funkcí ve WordPressu 3.0

18. února 2010

WordPress 3.0, který byl měl vyjít někdy v polovině dubna 2010, je víc, než jen další verze tohoto oblíbeného publikačního systému. Nová verze by například měla standardně zahrnout myšlenku víceuživatelského WordPressu (WordPress MU), což umožní uživatelům prostřednictvím jediné instalace provoznit tolik blogů, kolik jenom chtějí. Dále by měla být představena nová výchozí šablona a koncept oficiálních pluginů WordPressu. Dojde i k jistým vylepšením v oblasti bezpečnosti či organizace příspěvků a stránek.

Publikační systém WordPress 3.0

Článek 9 Features We Most Want in WordPress 3.0 od Toma Walkera, který doporučuji vaší pozornosti, shrnuje všechny nejvíce žádané funkce, které se objeví ve WordPresu 3.0.

Další informace o WordPressu 3.0 naleznete na českém webu separatista.net.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

4 komentářů

 1. Mr. Atsor

  Úno 18, 2010 v 12:09

  Zkuste na články jen neodkazovat a taky je zkusit překládat s tím, že uvedete zdroj a třeba to nebude úplně doslovné. Třeba jen souhrn toho článku, ale ať se to dá číst. :) Ne každý je v angličtině tak vyspělý a kus magazínu mu je ničemu.

  Jen můj názor.

  Odpovědět
 2. Miroslav Kučera

  Úno 18, 2010 v 12:20

  Zdravím, přímo oficiálně přeložených článků se bude na interval.cz objevovat stále více, ale podle mého názoru bude počet těchto stručných zpráviček určitě převažovat. S těmi „nedoslovnými“ překlady máte pravdu, byl by to vhodný kompromis mezi oficiálně překládanými články a těmito zprávičkami (ostatně tak funguje dnes většina informačních serverů), ale zatím na to moc nemáme lidi :-(

  Odpovědět
 3. Mr. Atsor

  Úno 18, 2010 v 12:25

  To je velká škoda, jelikož jak říkám, ne každý umí anglicky natolik, aby si ten článek mohl přečíst a třeba by jej zajímal. Já sám to zvládnu, i když také musím využít slovník pro některé věty. Ten, co to neumí si buďto musí dát práci s překládáním (98% lidí se Vám na to vykašle) nebo použije translator (který někdy píše pěkné blbosti) a nebo prostě jen polituje a jde pryč. Je to jeho chyba, ale Vám to bere čtenáře no.

  Určitě držím palce ať se lidé najdou. Bude to bezvadné. Máte pravdu, že na překladu cizích webů je postaveno tak 85% obsahu všech IT magazínů v ČR (jelikož z prstu si ty informace taky necucaj) :D

  Odpovědět
 4. Miroslav Kučera

  Úno 18, 2010 v 12:28

  Dejte nám trochu času a určitě se dočkáte i těchto článků :-) Zatím to vypadá, že aktuální zprávičky a odkazy na jiné zajímavé články máme trochu pokryté, takže se můžeme zaměřit i na tento typ článků.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *