www.logobox.cz

15. února 2010

Společnost COMPEKON s.r.o. zprovoznila nový portál LOGObox.cz, který volně zpřístupňuje databázi logotypů firem. Loga jsou k dispozici k rychlému náhledu pomocí generovatelné URL adresy pro různé aplikace a také ve vektorech (pro grafické práce). Tato služba je nabízena na všech úrovních zdarma.

Pro koho je portál určen?

  • Pro firmy, které nahráním svého loga (případně i logomanuálu) chtějí budovat svoji značku tím, že automaticky zpřístupní své logo prostřednictvím LOGObox.cz velké skupině firem (zákazníkům, dodavatelům, partnerům, …).
  • Pro firmy, které vyvíjí SW nebo nezávislé vývojáře s vlastním SW (CRM, ERP, …), které napojením na rozhraní LOGObox.cz umožní svým klientům v aplikaci automaticky získávat online náhled na logotyp daného zákazníka, dodavatele, …
  • Pro agentury nebo grafická studia, které potřebují podklady pro jakoukoli grafickou činnost logotypu. Vyhledáním firmy podle IČ či názvu si poté mohou stáhnout logo ve vektorech (ai, cdr) případně i lgomanuál (pdf).

Pro více informací prosím kontaktujte naše obchodní oddělení e-mailem obchod@compekon.cz nebo telefonicky +420 581 737 005.

Štítky: Články

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *