Doména CZ a webové stránky zdarma

15. září 2009

Přemýšleli jste někdy o tom, že dobře udělané webové stránky Vám mohou přinést nové zákazníky a zvýšit tržby? Webové stránky se dnes pro firmy a drobné živnostníky staly důležitou podmínkou získávání nových zakázek a výraznou výhodou před konkurencí. Mnoho firem či podnikatelů ale žádnou webovou prezentaci nemá, neboť v její realizaci vidí řadu problémů a případných potíží. (KOMERČNÍ ČLÁNEK.)

Patříte mezi osoby, které také při uvažovaní o webové prezentaci řeší následující otázky?

 • samotná tvorba stránek je časově náročná, nemám čas se jí věnovat
 • k tvorbě stránek musím umět programovat
 • sám si stránky nezvládnu udělat
 • stojí to hodně peněz
 • klienti budou mít problém dohledat moje firemní stránky na internetu

Pokud kýváte ano na všechny odrážky, můžete se začít usmívat. Společnost ZONER software totiž aktuálně nabízí program inPage pro jednoduchou tvorbu www stránek. inPage je moderní systém pro snadné vytvoření a správu webových stránek včetně e-mailu a registrace vlastní i firemní domény.

Nemějte strach ze složitostí. Práci s inPage zvládne opravdu každý. Díky inPage je vytvoření i úprava www stránek jednoduchá a je možné ji zvládnout bez znalosti programování. Navíc Vám s prvními kroky pomůže jednoduchý průvodce. Webové stránky jsou díky průvodci hotové za pár minut.

inPage nabízí:

 • vlastní webové stránky
 • vlastní doména
 • vlastní správa stránek
 • vlastní e-mailová adresa
 • e-mail až 1 GB
 • mnoho kombinací vzhledu z připravených šablon
 • průvodce vytvořením stránek

Díky své jednoduchosti umožňuje inPage správu stránek i naprostému začátečníkovi. Během chvíle tak zvládnete vytvořit firemní nebo osobní prezentaci na internetu. Jednou z hlavních výhod programu inPage je především jednoduché vkládání obsahu. Stránky si jednoduše upravíte jako v běžném textovém editoru – například MS Word. Vše se po potvrzení úprav nahraje přímo na webové stránky. Pokud jste pokročilejší uživatelé, jistě uvítáte možnost kompletní úpravy kaskádových stylů CSS nebo podporu SEO pro vyhledávače (např. Seznam.cz, Google.com).

Obrázek 1. Stránky vytvořené v programu inPage.

Opravdové příběhy na blog.inpage.cz

Práce s programem inPage je rychlá, jednoduchá a pohodlná. Spokojenost se službami může potvrdit například podnikatel pan Horký, který si nechal vytvořit nové firemní stránky pomocí inPage. Stránky rozšířily panu Horkému možnosti podnikání a pomohly zvýšit tržby. Sám k tomu dodává:

„Nemám vůbec zkušenosti s tvorbou webu. S tímto se mi pracuje úžasně. Pravý důkaz úspěchu je ale vidět v reakci a přílivu nových klientů.“

Celý rozhovor naleznete na adrese blog.inpage.cz. Tým inPage publikuje na stránkách svého blogu také návody pro začátečníky i pro pokročilé, užitečné tipy a rady pro práci s programem inPage a informace o novinkách.

inPage za cenu domény .CZ

Program inPage v současnosti využívají stovky živnostníků a firem. Jejich stránky si můžete prohlédnout přímo na stránkách inPage v přehledném katalogu.

V rámci kampaně na podporu domény .CZ připravila společnost ZONER software speciální akci, díky které můžete mít vlastní webové stránky za cenu domény .CZ – 240 Kč.

Kompletní vytvoření stránek s doménou .CZ

Pokud nemáte dostatek času na tvorbu webové prezentace, a přesto chcete mít kompletní firemní stránky podle svých představ, můžete využít balíček Komplet, který zahrnuje návrh struktury webu, design, nastavení elektronické pošty a zoptimalizování obsahu pro lepší umístění ve vyhledávačích (Google, Seznam). Kompletní řešení na míru s doménou .CZ stojí 3 990 Kč.

Nevěříte? Vyzkoušejte zdarma

Tvorbu webu si můžete vyzkoušet na 90 dní zdarma. Bude Vám zřízena zkušební doména 3. řádu (nazevfirmy.inpage.cz). Tyto zkušební stránky lze pak bezproblémově převést na vlastní doménu.

Veškeré informace o programu inPage pro podnikatele naleznete na stránkách www.inpage.cz, nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 420 736 510 012, e-mail admin@zoner.cz.

Štítky: Články

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *