Jak poslat textovou zprávu prostřednictvím PHP

Jak poslat textovou zprávu prostřednictvím PHP

7

Textové zprávy (smsky) jsou velmi oblíbené po celém světě (vlastní mobil má spousta lidi, je snadné je napsat a odeslat, a v porovnání s hovorem jsou levnější). Jejich oblíbenost a praktičnost dokonce dosáhla takového bodu, že vznikají všelijaké webové aplikace, které mají podporu sms přímo integrovanou, například aby mohly informovat své zákazníky o nových slevách nebo informovat administrátory, že vznikl nějaký problém, který si žádá jejich pozornost. Článek (resp. podrobný tutoriál) s názvem How to Send Text Messages with PHP demonstruje, jak prostřednictvím PHP a funkce mail odeslat e-mail, který se přepošle specifikované na mobilní číslo. Tutoriál je vhodný i pro začátečníky.

Zdroj: net.tutsplus.com

7 Příspěvků v diskuzi

  1. To je pěkné, jednoduché a pochybuji že by to některého PHP programátora nenapadlo, ale může mi autor příspěvku říct, s jakou službou to bude fungovat ZDARMA v ČR? Za peníze si už můžu pořídit vlastní SMS gateway a nemusím nic řešit.

  2. tak doporucoval bych autorovy aby si poradne prostudoval o cem pise. Tu kravinu co napsal tak ta funguje jen pro americke zakazniky verizonu..

  3. honza: proc myslite? Vzdyt i cesti operatori nabizi tzv. mobilni email. Tj. cokoliv prijde na zadany email se vam preposle na mobilni telefon ve forme smsky. A presne o tom je ten clanek, neni to tak?

Odpovědět