Kniha „Eric Meyer o CSS“ za 99 Kč!

Kniha „Eric Meyer o CSS“ za 99 Kč!

15

Kompletní průvodce CSS 2 a CSS 2.1 od experta v oblasti HTML, CSS a webových standardů – Erica Meyera! Za 99 Kč včetně poštovného!

Běžná cena: 490 Kč.

Speciální cena pro čtenáře interval.cz: 99 Kč
(Pro zájemce ze Slovenské republiky je cena 5 Euro.)

Pokud knihu objednáte na dobírku, poštovné platíme my!

Rychlá navigace

Popis knihy

Eric Meyer je českým čtenářům znám nejenom jako neúnavný zastánce webových standardů, ale také jako autor dvou velice populárních knih, ve kterých mimořádně srozumitelnou formou popisoval praktické využití CSS v praxi. Publikace vyšly ve vydavatelství Zoner Press a obě se staly bestsellery.

Kniha Eric Meyer o CSS – Kompletní průvodce se od zmíněných knih liší. Obsahuje totiž kompletní popis specifikace CSS 2 a CSS 2.1, takže je ideálním zdrojem pro všechny tvůrce webových stránek, kteří vytvářejí (nebo chtějí vytvářet) přístupné a použitelné webové stránky v souladu s nejnovějšími webovými standardy.

Vedle nezbytných základních informací se v knize například dozvíte, co jsou to selektory a k čemu slouží, naučíte se pracovat se strukturou dokumentu, děděním, kaskádou, s hodnotami a jednotkami, barvami, písmem, vlastnostmi textu, výplněmi, orámováním, okraji atd. Kniha se věnuje i pokročilým tématům, jakými jsou základy vizuálního formátování, plovoucí prvky, pozicování, rozvržení tabulek, seznamy, generovaný obsah, styly uživatelského rozhraní nebo nevizuální média. Součástí knihy je i referenční příručka vlastností a referenční seznam selektorů, pseudotříd a pseudoprvků.

Eric Meyer je mezinárodně uznávaným expertem v oblasti HTML, CSS a webových standardů. S webem pracuje již od roku 1993.

Informace o knize

 • Autor: Eric Meyer
 • Překlad: RNDr. Jan Pokorný, Roman Skřivánek
 • Rozměry: 168 x 230 mm
 • Datum vydání: 2007
 • Počet stran: 560
 • Typ vazby: brožovaná
 • Přílohy:
 • Barva: černobílá
 • ISBN: 978-8086815-64-0
 • Katalogový kód: ZR628
 • Běžná cena: 490Kč
 • Cena pro čtenáře interval.cz: 99 Kč (tj. sleva 391,- Kč);
  pro zájemce ze Slovenska činí cena 5 euro.

Ukázka knihy

Objednat knihu

Objednání této knihy je snadné – jednoduše pouze vyplňte adresu, kam má být kniha dodána, a formulář odešlete. Kniha je možné zaslat na dobírku nebo osobně vyzvednout ve vydavatelství Zoner Press (Nové Sady 18, 60200 Brno, pracovní doba 9-17 hod).

Bez ohledu na způsob dodání knihy vždy zaplatíte jen 99 Kč.

[contact-form 12 „eric_meyer_o_css“]

Poznámka: pokud jste zvolili způsob dodání „Dobírka“, kniha vám bude expedována během dvou následujících pracovních dní.

Mohlo by vás zajímat

15 Příspěvků v diskuzi

 1. Pro Jan: je to vyprodej. Nejedna se o poskozene knihy nebo knihy vracene od knihkupcu.

  Kchan: do Nemecka bohuzel ne :-( Myslim, ze Nemci neco jako „dobirka“ vubec neznaji, nehlede na to, ze postovne by bylo urcite kolem nekolika stovek.

 2. Pro Miroslav Kučera: Díky, to jsem potřeboval vědět. Posíláte nějaké upozornění při expedici (zda zboží opravdu je a odešlo a že jsem třeba neobjednal moc příliš pozdě, kdy už byly všechny kusy vykoupeny)? Zatím jsem dostal jenom potvrzení WordPressu o vyplnění formuláře.

 3. Zdravim, myslim, ze obchodni oddeleni upozorneni na expedice neodesila a rovnou odesila knihy ;-). Myslim ale, ze urcite byste se dozvedel, kdyby knihy „dosly“ (a urcite by se to objevilo i zde na interval.cz). Pokud kniha nedorazi, rekneme s nejakou rezervou do ctyr, peti pracovnich dnu, napiste na knihy@zoner.cz – ono je tech objednavek opravdu hodne (radove stovky denne) a muze se stat, ze se nejaka prehledne. Take nejsou ojedinele pripady, kdy Ceska posta jednoduse VUBEC NEDA zakaznikovi vedet o dane zasilce, bohuzel, takze se nam kniha vrati, viz treba tento vystizny pripevek, ktery snad neni ani potreba komentovat:

  http://www.miloslavbrada.cz/node/5

 4. Skvělá cena, skvělá kniha. Jen tak dál. Výprodej pro běžný prodej již méně zajímavých titulů za takovouto cenu je něco skvělého. Jinak za pro zvědavé – kniha mi dorazila 4. den od objednání. Moc děkuji! Více takových titulů za takto skvělou cenu!

 5. Objednával jsem 18.8. a již 20.8. mi byla kniha poštou doručena. Co dodat? Perfektní servis! Díky! Těším se na další akční nabídku :)

 6. Malý OT: v IE 6 nejsou vidět políčka formuláře pro zadání jména, adresy atd. (Je to sice zastaralý browser, ale bohužel v práci si člověk nevybere…)

 7. Výborné. Děkuji INTERVAL.cz. Kniha jsem měl za 24h doma. Je zcela v pořádku a ještě za tak skvělou cenu.
  Taková kniha se vždy hodí :)

 8. Miroslav Kučera: Doporučuji program IETester, simuluje — jak už napovídá název — starší verze Exploreru. Rázem se z velmi problematického testování stává testování vcelku snadné. :-)

  Jinak velmi děkuji za knihu, takové nabídce se nedá odolat. Za dva týdny, dvě objednané knihy. :-) Jen tak dál.

Odpovědět