Ukázky knih ve flashi od vydavatelství Zoner Press

Ukázky knih ve flashi od vydavatelství Zoner Press

5

Vydavatelství Zoner Press se rozhodlo vylepšit formát ukázek pro knihy.

Kromě klasického formátu PDF, který bylo vždy potřeba stáhnout na počítač, rozbalit soubor ZIP a otevřít, se začínají objevovat i ukázky knih, které jsou přímo ve flashi, a které jsou na první pohled podstatně praktičtější než ukázky v PDF.

Zde máte například flashovou ukázku ke knize Silverlight – datové služby. Můj názor je, že to vypadá to dobře a listování stránkami je prostě „boží“. Už jenom chybí jemné šustění otáčejících se stránek…

5 Příspěvků v diskuzi

  1. Ono taky mit PDF v ZIPu je naprosto ujetý. Kdyby tam byla PDFka přímo, tak se také otevřou rovnou v prohlížeči (ale zároveň si je mohu stáhnout pokud chci).

  2. mol: divil byste se, kolik lidi si neumi stahnout PDFko do PC, kdyz se jim primo otevre v prohlizeci. A divil byste se, kolik lidi ma problem se zobrazenim PDFka primo v prohlizeci (prohlizec napr. casto na X minut vytuhne, a nic nedela, nez se konecne zobrazi). Proto je to v ZIPu, aby se VYHRADNE nabidlo stazeni souboru. Mozna vam to prijde ujete, nicmene, nam ne :-) Alespon podle nasich zkusenosti :-)

  3. A kdy jste to zkouseli naposledy? Pred nekolika lety bych s vami asi souhlasil, ale dneska Adobe Reader startuje uz prakticky hned (BTW minuty to vylozene nebyly snad nikdy) a ma ve vychozim nastaveni hned nahore v toolbaru velkou ikonku diskety, ktera dela presne to, co lidi znaji z wordu, excelu ap. — ulozi soubor. Takze se nemusi vysvetlovat zadne „Ulozit odkaz jako“, coz pravda mohl byt problem.

  4. Zdravim, ono to neni o startovani, ale spise o rychlosti stahovani toho pdfka. Take se mi casto stavalo, ze kdyz jsem nainstaloval do noveho PC acrobat a prvni PDFko pro zobrazeni bylo primo pres web, tak se mi to pdfko proste nezobrazilo, protoze acrobat zobrazil dialogove okno, ktere bylo potreba odkliknout a proste bylo skryto za vsemi ostatnimi okny. Takze jsem na pdfko mohl cekat do alelujaaaa.

Odpovědět