Pět věcí, které IE 9 (opravdu) dělá správně!

10. května 2010

Většina webdesigerů považuje Internet Explorer za zastaralý a nemoderní prohlížeč, který navíc obsahuje spoustu všelijakých chyb a který už svou pouhou existencí oddaluje příchod nových webových standardů. Ačkoliv se Microsoft nepochybně snaží, viz sedmá a osmá verze tohoto prohlížeče, bude ještě dlouho trvat, než webdesignerská komunita vezme IE zase na milost. Chystaná verze IE 9 by tomu mohla hodně napomoci. Článek Five Things IE9 is (Actually) Doing Right ukazuje pět věcí, které IE konečně dělá správně! Že bychom se konečně dočkali dobře fungujícího prohlížeče, který dnes používá přes 60% uživatelů?

Zdroj: http://sixrevisions.com.

Štítky: Zprávičky

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

2 komentářů

 1. aještěmíň

  Kvě 10, 2010 v 12:13

  …a jejichž procento začne klesat bez ohledu na to, co dělá MSIE 9 správně nebo ne, protože nabubřele odstřihnul WinXP, a myslí si, že kvůli tomu si lidi koupěj Win7… Jejich manažeři asi musej bejt praštěný.

  Odpovědět
 2. uživatelWin7

  Říj 10, 2010 v 16:28

  2aještěmíň -> nerad bych zacházel do podrobností a rozbouřil tady zbytečnou diskuzi, ale podle mě lidi na Windows 7 stejně přejdou – nepřinutí je IE, ale mnoho lidí v blízké době pořídí např. SSD disk a bez funkce Trim – škoda pořizovat.. a není jen to, ale mnoho dalších důvodů, takže tak… nvc stejně, nové počítače už W7 mnohdy mají, proč by taky ne, když běží dobře i na nejlevnějším netbooku, natož na novém silnějším stroji :-)

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *