Skončila podpora IE 10

Skončila podpora IE 10

2

Postupně se blíží konec světově známého prohlížeče Microsoftu – Internet Explorer. Staré známé „E“ z ploch počítačů brzy zmizí a pravděpodobně ho nahradí je jeden z aktuálních prohlížečů Google Chrome, Firefox, Opera nebo nový prohlížeč Microsoft Edge.

IE10

Microsoft před dvěma měsíci oznámil plánované ukončení podpory aktualizací tohoto prohlížeče a jeho nižších verzí. Surfovat na internetu v dnešní době na neaktualizovaném prohlížeči není příliš bezpečné, proto doporučuje přechod na IE 11.

Internet Explorer 10 přišel na trh společně se systémem Windows 8 v září 2012, tedy před více než třemi roky. V současné době mají prohlížeče Internet Explorer verze 10 a starší mezi uživateli podíl přibližně pět 23 procent.

2 Příspěvků v diskuzi

  1. Kdo by používal chrome? Seká se, padá(32GB RAM + 4GB grafika) a na UPC 300Mb/s a dns upc+google+cz.nic se stránka načíta 73.152sekund!!!!! Zlatý IE

  2. Já nejraději používám Safari, nevím proč ale připadá mi že ten web zobrazuje přesně jak je napsaný, ostatní pokulhávají. Viz takový text-shadow, který všide jinde vypadá příšerně jen v Safari je přesně tak jak je nastaven.

Odpovědět